Hakkımızda

Şirketimiz ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Hakkımızda

2003 yılında Tuzla Çarşı'da KOÇAK ALÜMİNYUM adıyla kurulan firmamız, ilk yıllarında ağırlıklı olarak alüminyum-PVC doğrama hizmetleri vermekteydi. 2007'den sonra cam balkon, kış bahçesi, küpeşte, tente, duşakabin ve çelik kapı sektörlerinde hizmet vermeye başlamıştır.

PVC üretiminin yanında Showroom'umuzdan satışını yaptığımız çelik kapı satış ve montajındada müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. "GÜVEN-KALİTE-HİZMET ve MUTLAK ZAMANINDA TESLİM" prensibini ilke edinen firmamız hergün dahada güçlenerek büyümeye devam etmektedir. Konusunda uzman ve belgelendirilmiş çalışma ortamı ve ürünlerimizle kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

Neden Koçak Alüminyum?

Tüm hizmetlerimizde önceliğimiz her zaman sizsiniz. İçiniz huzurlu olsun diye; yani tam da söz verdiğimiz gibi!

Çalışma Ekibimiz

Ferhat KoçakYönetim

Şirket yöneticimiz ve kurucumuz FERHAT KOÇAK.

100%
Fırat KOÇAKÜretim

Üretim sorumlumuz Fırat Koçak ile 3 yıldır birlikte çalışmaktayız.

100%
Fırat KOÇAKMontaj

Montaj sorumlumuz FIRAT KOÇAK.

100%
Mert KOÇAKSatış

Satış sorumlumuz Mert Koçak, 2 yıldır bu ekibin bir parçasıdır.

100%

Garanti Ediyoruz! Koçak Alüminyum'dan alacağınız hizmet sonrasında bir kuruşunuzun bile çöpe gitmediğini göreceksiniz !